Domov mládeže

Domov mládeže

Tělocvična

Tělocvična

Jídelna

Jídelna

Domov mládeže

Areál Domova mládeže je umístěn v areálu Integrované střední školy, Hodonín, na ulici Lipová alej, v příjemném a klidném prostředí Hodonína, v části Bažantnice, v těsné blízkosti sportovní haly.

Domov mládeže Společenská místnost Posilovna Pokoj

Ceník ubytování a stravování

Studenti a žáci
ubytování za 1 měsíc 1.000,- Kč
2.700,- Kč včetně celodenní stravy
celodenní stravování
snídaně 19,- Kč
oběd 29,- Kč
večeře 29,- Kč
Hoteloví hosté
pokoj za 1 lůžko a noc 250,- Kč
stravování dle požadavků
Kontakt
ředitelka školy Mgr. Eva Schmidová 518 390 025 reditel@issho.cz
vedoucí vychovatelka Mgr. Eva Hasmandová 518 390 037
602 614 050
domovmladeze@issho.cz
vychovatel Robert Cupák 518 390 037 vychovatel@issho.cz
vedoucí školní jídelny

Kamila Lichtenberková

518 390 031 jidelna@issho.cz
Poptávkový formulář ubytování na domově mládeže
Vaše jméno: (povinné)
Váš e-mail:
Váš telefon: (povinné)
Počet osob: (povinné)
Termín: (povinné)
Poznámky:
Vytisknout stránku Vytisknout stránku18. březen 2013, zobrazeno 9711x, dnes 4x
Hodnocení3.4 (5)

Domov mládeže je školské zařízení, které zajišťuje výchovu dle školního vzdělávacího plánu, ubytování a ve spolupráci se školní jídelnou stravování ubytovaných studentů, žáků a hotelových hostů ve smyslu zákona o předškolním, základním, středním a vyšším vzdělávání.


UBYTOVÁNÍ STUDENTŮ A ŽÁKŮ

Hlavním úkolem všech pedagogických pracovníků DM je zajistit ubytovaným studentům žákům co nejlepší podmínky ke studiu a zároveň vytvořit pro studenty a žáky takové prostředí, které by v tom nejlepším slova smyslu odpovídalo prostředí domácímu.

Domov mládeže při ISŠ, Hodonín, Lipová alej je největší v Hodoníně s celkovou kapacitou 120 lůžek. K ubytování slouží celkem 40 třílůžkových pokojů. Sociální zařízení (WC, sprchy) je společné vždy pro dva pokoje.

Studenti a žáci ubytovaní na Domově mládeže mají možnost se celodenně stravovat ve školní jídelně, která je součástí areálu. Pro rozvíjení zájmů, zálib a hodnotné využívání volného času studentů a žáků jsou v DM vytvořeny dobré podmínky. Mají k dispozici klubovny, studovny, knihovnu, malou posilovnu, internet a dále mají možnost navštěvovat sportovní halu, která je v těsné blízkosti.

Současně jsou během školního roku organizovány různé přednášky, návštěvy výstav, divadelních představení apod. Domov mládeže vytváří pro všechny ubytované studenty a žáky dobré zázemí pro studium i odpočinek a poskytuje žákům všestrannou péči ve zdravém životním stylu.


UBYTOVÁNÍ HOSTŮ

Pro ubytovávání cizích hostů je během celého školního roku v domově mládeže vyhrazeno 14 třílůžkových pokojů v ceně 250,- Kč za lůžko a noc. Sociální zařízení (WC, sprcha) je společné vždy pro dva pokoje. Stravování je možné zajistit ve vlastní školní jídelně


Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.
CalmCube2 CMS
RSSFacebookVytisknout stránku · Mapa stránek· Mobilní verze · © 2013 - 2017 ISŠ Hodonín