Akce našich žáků v hypermarketu Albert

V měsíci listopadu naši žáci 4. ročníku formou dotazníku oslovovali zákazníky ve firmě Ahold v Hypermarketu Albert v Hodoníně. Cílem bylo zjistit, zda si zákazníci všimli práce našich žáků na této prodejně, zda jim při nákupu ochotně pomohli nebo alespoň se snažili pomoci.

Zajímal nás také jejich názor, zda-li by ve své firmě či prodejně dali přednost zájemci vystudovaném v oboru obchodník. Dále jsme se dotazovali, jestli mají v rodině žáka, který navštěvuje základní školu a bude se v blízké době rozhodovat o dalším studiu. Dotazovaným jsme zároveň rozdávali písemné oznámení konání dnu otevřených dveří na naší škole v měsíci lednu a rozety na vánoční dárky, které žáci vytvářeli v odborné výuce.

Naši žáci v hypermarketu Albert

Naši žáci v hypermarketu Albert

Naši žáci v hypermarketu Albert

Naši žáci v hypermarketu Albert

Vytisknout stránku Vytisknout stránku4. 12. 2013, 07:30, zobrazeno 2513x, dnes 0x
5.0 2Hodnocení