Polytechnika Lipovka

Polytechnika LipovkaStředisko polytechnického vzdělávání při ISŠ Hodonín
(projekt Implementace KAP JMK II, registrační číslo projektu  CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017177)

Patříte k činorodým lidem? Rádi byste si něco vlastnoručně vyrobili a svým dětem či vnukům ukázali, jak se co dělá? Dost možná vám však chybí prostory, nářadí a materiál a mnozí z vás by jistě nepohrdli ani odbornou radou a pomocí. Vše potřebné k realizaci rozmanitých nápadů se právě nyní stává dostupným pro každého z vás.


Co nabízíme?

HOBBY DÍLNA

Pedagogům a žákům základních i mateřských škol nabízí metodickou podporu a zároveň také možnost exkurzí či výuky v prostorách profesionálních dílen zaměřených na práce v oblasti dřevo, kovo a elektro.

Poskytne také možnost využít zdejší plně vybavené zázemí nejen kutilům a řemeslně nadaným lidem, ale i rodinám s dětmi.

VIRTUÁLNÍ A DIGITÁLNÍ DÍLNA

Užitím VR brýlí se můžete přenést do virtuálního světa. Po jejich nasazení si budete moci otestovat nejrůznější obory činností, aniž byste museli fyzicky přecházet na jiné místo nebo mít speciální oděv.

Zázemí digitální dílny dává základy digitálnímu řemeslu, což je spojení tradičních řemeslných postupů a nástrojů s digitálními výrobními stroji. Dá se aplikovat téměř ve všech oblastech života a zjednodušit tak každodenní fungování. Umožňuje totiž rychle a přesně vytvořit téměř cokoli, od háčku na kabát až po chytrého robota. Stěžejní pro něj totiž není manuální zručnost, ale dovednost práce s počítačem a přístup k daným technologiím.

Podrobnosti najdete na našem Facebooku

Polytechnika Lipovka


Projektový tým SPTV – kontakty

Vytisknout stránku Vytisknout stránku9. 5. 2022, 05:37, zobrazeno 2768x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení