Celoživotní vzdělávání dospělých

Přijímáme přihlášky do přípravných kurzů k profesním zkouškám


Zákon č. 179/2006 Sb. o  ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání umožňuje dospělým získat osvědčení o získání  profesní kvalifikace na základě zkouškou prokázaných dovedností a  znalostí.

Dosažením dílčích profesních kvalifikací lze získat úplnou profesní kvalifikaci, následně i výuční list v oboru.

Pro získání níže uvedené úplné profesní kvalifikace potřebujete splnit následující dílčí kvalifikace. Kliknutím na jednotlivé dílčí kvalifikace zjistíte více.


Předpokladem pro získání úplné profesní kvalifikace je úspěšné složení všech profesních kvalifikací daného oboru. V případě oborů zajišťovaných naší školou jsou pro jednotlivé obory požadovány následující profesní kvalifikace:

Kuchař


Číšník


Elektrikář – silnoproud


Truhlář

Zkoušky budu realizovány po dostavbě haly pro odborný výcvik dřevo oborů (stávající zničena tornádem) předpoklad  od šk. roku 2025/2026.


Tesař

Zkoušky budu realizovány po dostavbě haly pro odborný výcvik dřevo oborů (stávající zničena tornádem) předpoklad  od šk. roku 2025/2026.


Na základě úspěšného absolvování uvedených zkoušek z těchto profesních kvalifikací má absolvent možnost přihlásit se k vykonání závěrečné zkoušky a získat výuční list.

Přihlášku ke zkoušce si můžete stáhnout zde

Vyplněnou přihlášku doplněnou o potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti zašlete na adresu školy nebo na email tutovicova@issho.cz

K přípravě na jednotlivé profesní zkoušky nabízíme možnost individuálních konzultačních hodin, v případě vyššího počtu zájemců  možnost zařazení do přípravného kurzu.


V nabídce celoživotního vzdělávání dále nabízíme profesní zkoušky


Rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy byla ISŠ udělena akreditace k pořádání vzdělávání dospělých v rekvalifikačních kurzech:

  • Základní kovoobráběčské práce
  • Obsluha CNC kovoobráběcích strojů
  • Programátor CNC strojů

Kontakt pro bližší informace:

 

 

Poptávkový formulář Celoživotní vzdělávání dospělých
Jméno a příjmení: (povinné)
Telefon:
E-mail: (povinné)
Zájem o rekvalifikační kurz::
Zájem o autorizační zkoušku::
Vytisknout stránku Vytisknout stránku2. 12. 2013, 05:46, zobrazeno 14054x, dnes 4x
3.0 5Hodnocení