Proč k nám

Jsme tu už od roku 2004 a celou tu dobu tvrdíme, že zručný odborník má svoji budoucnost jistou. Protože – jak říkají sami naši absolventi – kdo chce, ten práci v oboru najde hned po škole. TIP – podívejte se na video!


Pomůžeme na startu

Máme vlastní školní jídelnu a provozujeme Domov mládeže. Což znamená levné stravování a ubytování pro všechny, kteří to potřebují. Kromě toho například prváci dostanou pracovní oděv zdarma a povinné nářadí nebo učebnice nabízíme za výhodnou cenu.


Máme pořád otevřené dveře

Jsme typ menší rodinné školy a ve třídách je relativně malý počet žáků. Můžeme si tak s každým popovídat o čemkoli. A domluvit jde skoro všechno. Podmínky vzdělávání upravíme tak, aby vám opravdu vyhovovaly.


Teorie je u nás pevně spojená s praxí

Ať už u nás studujete učební nebo maturitní obor, nástavbové nebo zkrácené studium, nečekejte jen samé nudné hodiny prosezené v lavici. Vše si vyzkoušíte v reálném provozu – na skutečných zakázkách nebo přímo ve firmách. Pořádáme také nejrůznější exkurze.


Připravujeme na budoucnost

Když se ptáme našich absolventů, co jim škola dala, všichni tvrdí, že to byl hlavně kvalitní základ. Pro budoucí povolání v oboru, finanční zajištění i pro praktický život. Proto máme také síť spolupracujících firem, kde si mohou naši studenti zajistit práci ještě během praxí.


Podporujeme podnikání a další rozvoj

Absolventi učebních oborů si u nás mohou dodělat maturitu. A s maturitou se pak můžete hlásit na jakoukoli vysokou školu za úplně stejných podmínek jako absolventi jiných středních škol. A když nechcete dál studovat, můžete rozjet vlastní podnikání. Jak na to se dozvíte v předmětu Fiktivní firma.


Každý dostane šanci, stačí chtít

Když studujete na naší škole, můžete být opravdu dobří v tom, co děláte. Stačí jen trochu chtít. A snahu umíme i ocenit. Pořádáme nejrůznější oborové soutěže, podporujeme zahraniční stáže a u některých oborů nabízíme prospěchová stipendia i finanční odměnu za dobře odvedenou práci na praxích.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 5. 2017, 08:04, zobrazeno 7158x, dnes 2x
3.0 9Hodnocení