Proč k nám

Jsme tu už od roku 2004 a celou tu dobu tvrdíme, že zručný odborník má svoji budoucnost jistou. Protože – jak říkají sami naši absolventi – kdo chce, ten práci v oboru najde hned po škole. TIP – podívejte se na video!


Pomůžeme na startu

Máme vlastní školní jídelnu a provozujeme Domov mládeže. Což znamená levné stravování a ubytování pro všechny, kteří to potřebují. Kromě toho například prváci dostanou pracovní oděv zdarma a povinné nářadí nebo učebnice nabízíme za výhodnou cenu.


Máme pořád otevřené dveře

Jsme typ menší rodinné školy a ve třídách je relativně malý počet žáků. Můžeme si tak s každým popovídat o čemkoli. A domluvit jde skoro všechno. Podmínky vzdělávání upravíme tak, aby vám opravdu vyhovovaly.


Teorie je u nás pevně spojená s praxí

Ať už u nás studujete učební nebo maturitní obor, nástavbové nebo zkrácené studium, nečekejte jen samé nudné hodiny prosezené v lavici. Vše si vyzkoušíte v reálném provozu – na skutečných zakázkách nebo přímo ve firmách. Spolupracujeme mimo jiné s těmito firmami. Pořádáme také nejrůznější exkurze.


Připravujeme na budoucnost

Když se ptáme našich absolventů, co jim škola dala, všichni tvrdí, že to byl hlavně kvalitní základ. Pro budoucí povolání v oboru, finanční zajištění i pro praktický život. Proto máme také síť spolupracujících firem, kde si mohou naši studenti zajistit práci ještě během praxí.


Podporujeme podnikání a další rozvoj

Absolventi učebních oborů si u nás mohou dodělat maturitu. A s maturitou se pak můžete hlásit na jakoukoli vysokou školu za úplně stejných podmínek jako absolventi jiných středních škol. A když nechcete dál studovat, můžete rozjet vlastní podnikání. Jak na to se dozvíte v předmětu Fiktivní firma.


Každý dostane šanci, stačí chtít

Když studujete na naší škole, můžete být opravdu dobří v tom, co děláte. Stačí jen trochu chtít. A snahu umíme i ocenit. Pořádáme nejrůznější oborové soutěže, podporujeme zahraniční stáže a u některých oborů nabízíme prospěchová stipendia i finanční odměnu za dobře odvedenou práci na praxích.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 5. 2017, 08:04, zobrazeno 10125x, dnes 4x
3.5 15Hodnocení