Spolupracujeme s firmami z celé ČR…

…a s některými už víc jak deset let. Naši studenti získávají praxi ve skutečném provozu. Firmy u nás nacházejí své budoucí zaměstnance a mohou si je vychovat od samého začátku.

Na čem stavíme

Svoje hodnoty neměníme podle krátkodobých trendů.

Oboustranný přínos

Schází vám ve firmě kvalitní zaměstnanci? Potřebujete je poznat a vidět při práci ještě předtím, než je přijmete? Toužíte si sami vychovat své lidi od začátku? Nebo jen sháníte prostor pro propagaci vaší značky? My zase chceme nabídnout našim žákům co nejkvalitnější praxi a ideální zázemí. Pojďme se domluvit na oboustranně přínosné spolupráci.

Vzájemná důvěra

Studenty vedeme ke zručnosti a odbornosti. Získávají u nás kvalitní základ pro to, aby mohli být opravdu experty ve svém oboru. Nenabízíme levnou pracovní sílu na výpomoc, ale člověka, který umí a rychle se učí. A chceme pro něj také skvělou budoucnost. Budeme si v tom rozumět i s vámi?

Otevřenost a vstřícnost

Nemáme klapky na očích a víme, že se svět neustále mění. Snažíme se s ním držet krok a učíme se například používat nové technologie a postupy. Proto také říkáme, že všechno jde domluvit a že u nás mají všichni otevřené dveře. Naše práce nám tak dává mnohem větší smysl.


Našimi partnery jsou