Basketbalový turnaj v Kyjově

Dne 23. 10. jsme s dívčím týmem žákyň jeli reprezentovat naši školu do Kyjova v basketbalovém turnaji. Už po příjezdu a seznámení se s našimi protihráči jsme si uvědomili, že konkurence je opravdu vysoká - proti týmům, které se připravují pravidelně několik hodin týdně, jsme neměli velkou šanci.

Ale když turnaj začal, hráčky naší školy všechny překvapily svým odhodláním a bojovností. Bylo to jako na olympiádě v Americe v roce 1980, kdy se stal malý sportovní zázrak (američtí hokejoví studenti zvítězili proti tehdejším profesionálům Kanady a  SSSR). A malý zázrak opravdu přišel i v Kyjově. V těžkých a napínavých zápasech jsme jeden dokázali vyhrát a skončili jsme celkově na třetím místě. Ale to nejdůležitější byl pocit, že nás berou s velkým respektem. Jsem na svůj tým velmi pyšný a jak ve sportu, tak i v životě platí, že s velkým odhodláním se dá zvládnout každá překážka. Sportu zdar.

Basketbal Basketbal Basketbal Basketbal

Vytisknout stránku Vytisknout stránku10. 11. 2023, 16:58, zobrazeno 580x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení