Bezkonkurenční vítězství v celostátní soutěži aneb 150 bodů ze 150

Dne 21. 3. 2024 se v Jihlavě konal již 18. ročník Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček Harmonie 2024. Soutěž každoročně vyhlašuje a organizuje Asociace středních škol oborů kadeřník a kosmetička a je určena středoškolským studentům.

Soutěžní téma v pánské kategorii, v níž jsme měli svého zástupce, letos znělo „Barber inspirations – Mohawk fade“ a jednalo se o kreativní střih, kde hraje hlavní roli propojení světla a stínů. Účes bylo možné doplnit v jednotlivých partiích také o „Hair tottoo“.

Naši školu reprezentoval již zkušený kadeřník z 3. ročníku, Tomáš Čajka, který nejprve získal 1. místo v kole regionálním a poté vybojoval i prvenství v této celostátní soutěži. Stal se tak mistrem ČR v pánské kategorii pro rok 2024.

Tomovou devízou každopádně je, že perfektně ovládá geometrii střihů. Svůj soutěžní pánský střih zvládl na plný počet bodů od všech pěti hodnotitelů bez výjimky a jeho výkon byl naprosto bezkonkurenční. Předsedou hodnotitelské komise byl přitom člověk, který jako jediný v ČR vlastní mezinárodní hodnotitelský průkaz a je ikonou v oblasti kadeřnictví, Mgr. Jan Špilar. Velkou zásluhu na úspěchu má jistě také pánský model, Štěpán Anger, který se významnou měrou podílel na skvělé prezentaci Tomášova účesu. I jemu patří obrovský dík.

Jsme opravdu nadšeni, že naši kadeřníci mají dlouhodobě tak skvělé výsledky a že se v bohaté konkurenci rozhodně neztratí. Věříme, že tomu tak bude i nadále, a už teď se těšíme na nové výzvy.

Harmonie 2024 Harmonie 2024 Harmonie 2024 Harmonie 2024 Harmonie 2024 Harmonie 2024

Vytisknout stránku Vytisknout stránku11. 4. 2024, 13:21, zobrazeno 901x, dnes 0x
4.6 5Hodnocení