Jak nejlépe zaujmout zákazníky a prodat své produkty? To je, oč tu běží…

Zúčastnit se 17. regionálního veletrhu fiktivních firem a zároveň navštívit krásy hlavního města Prahy měla ve dnech 24. a 25. ledna 2023 možnost třída 2. PO.

Na této již tradiční akci se sešly školní fiktivní firmy z celé České republiky, aby mohly vzájemně poměřit své síly ve znalostech a dovednostech souvisejících s obchodováním. Naši školu zastupovaly dvě fiktivní firmy, a to Vinařství Judák, s. r. o. a KlimACE, s. r. o.

Každá z firem si připravila produktový katalog s cenami, vzorky zboží, vizitky, slevový leták a vše vystavila na svém prodejním stánku. Jednotlivé soutěžní disciplíny, které byly hodnoceny odbornou porotou, vyžadovaly především preciznost při přípravě materiálů a kvalitní sebeprezentaci.

Celkově šlo o jedinečnou příležitost vyzkoušet si osobní komunikaci se zákazníky i jinými prodejci, umění zaujmout a prodat své produkty, vystavovat pokladní doklady a faktury dle předepsaných náležitostí, včetně razítka firmy, platit nejenom hotově přidělenými fiktivními bankovkami, ale také převodem.

FF Praha FF Praha FF Praha FF Praha FF Praha FF Praha

Vytisknout stránku Vytisknout stránku20. 2. 2023, 13:09, zobrazeno 456x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení