Kalibr Cup 2015 - ve víru flamenca

Ve čtvrtek 12. února 2015 se žáci zúčastnili mezinárodní soutěže v účesové tvorbě KALIBR CUP, kterou pravidelně pořádá SOŠ a SOU Lanškroun.

Ústřední téma letošního 15. ročníku znělo „Ve víru flamenca" a ve čtyřech disciplínách se utkalo celkem 72 mladých talentovaných lidí z České republiky, Slovenska a Polska. Vedle účesové tvorby se zde také soutěžilo v disciplínách Make-up, Body-art a Nail-art. Velmi důležitou roli ve všech kategoriích hrálo vhodně zvolené oblečení, jež muselo odpovídat zadanému tématu.

Soutěž zahájilo 39 mladých kadeřníků a kadeřnic, jejichž úkolem bylo v časovém limitu jedné hodiny ztvárnit v účesech svou představu flamenca a přesvědčit tak porotu o svých dovednostech.

Naši školu reprezentovali pod vedením učitelek odborného výcviku - paní Veroniky Pekařové a Jolany Kadlčíkové - žáci třídy 3. KA - Ondřej Bravenec a Tereza Zedníčková, kteří dokázali beze zbytku splnit zadání a vytvořili velmi zdařilé účesy. Na stupních vítězů se sice neumístili, předvedli však skvělé výkony a zároveň načerpali cenné zkušenosti a inspiraci do dalších soutěží. Již teď mohou přemýšlet nad nově vyhlášeným tématem pro příští rok, kterým je „Extravagance přehlídkového mola".

Veronika Pekařová, učitelka odborného výcviku, ISŠ Hodonín

Kalibr Cup 2015

Kalibr Cup 2015

Vytisknout stránku Vytisknout stránku2. 3. 2015, 05:36, zobrazeno 1812x, dnes 1x
0.0 0Hodnocení