Letecky na pracovní stáži v Barceloně

Na přelomu února a března 2024 letělo 20 vybraných žáků naší školy v doprovodu dvou pedagožek na pracovní stáž do zahraničí. Cílovou destinací tentokrát bylo jedno z nejkrásnějších španělských měst na severovýchodě Pyrenejského poloostrova - slunná Barcelona.

Již tradičně jsme využili dotační projekt Erasmus+, který nejenže poskytuje žákům jedinečnou příležitost prozkoumávat nové země a kultury, ale zároveň jim pomáhá získávat cenné pracovní zkušenosti. Tato skvělá možnost se letos naskytla žákům z oboru kadeřník, truhlář, elektrikář, mechanik seřizovač a sociální činnost.

Prvořadé pro nás samozřejmě bylo spolehlivě a svědomitě plnit veškeré pracovní úkoly a povinnosti. Díky tomu byli také majitelé firem, v nichž naši žáci pracovali, velmi spokojeni. Cenili si zvláště jejich profesionálního přístupu, nasazení a ochoty učit se novým věcem.

A rozhodně jsme nepromarnili ani náš volný čas. Společně jsme objevovali krásy Barcelony, navštěvovali slavné památky, chodili na procházky po malebných uličkách či relaxovali na pláži u moře.

Zkrátka perfektní akce, na kterou budeme rádi vzpomínat.

Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona Barcelona

Vytisknout stránku Vytisknout stránku11. 4. 2024, 13:17, zobrazeno 613x, dnes 0x
5.0 1Hodnocení