Řemeslu se učíme od nejlepších světových kapacit

Zcela výjimečným a inspirativním setkáním zakončili žáci učebního oboru Kadeřník Integrované střední školy Hodonín první pololetí tohoto školního roku.

Poslední lednový den se jim totiž naskytla jedinečná příležitost zúčastnit se speciálního odborného školení, které pořádalo nově otevřené školicí středisko MAXELI v Hodoníně. K obrovskému překvapení všech zúčastněných realizoval školení sám inovátor, umělec a vizionář, Max Eli, který do naší republiky přiletěl až ze vzdálené Kalifornie. Tento proslulý kadeřník světových celebrit nás seznámil se svou vizí – „vzdělávat, vést a inspirovat" a přesvědčil o tom, že svou profesi miluje a dokonale jí rozumí.

Jeho slova dokazují, že šíření osvěty v oblasti kadeřnictví považuje za skutečné poslání. „Vy, mladí nadšenci, kteří se s lehkostí učíte novým věcem, jste budoucností našeho oboru. Proto jsem během svých cest po Evropě přijel i za vámi. Mým úkolem je vzdělávat odborníky v oblasti revolučních změn péče o vlasy, seznamovat je s novými materiály a technologiemi v oboru." S úžasným nadšením se s námi vlasový stylista během teoretické části školení podělil o znalosti a zkušenosti z více než třicetileté praxe. Seznámil nás s novinkami moderní technologie v oblasti krátkodobého i trvalého barvení vlasů, odhalil nám tajemství moderního složení barev, prozradil správné postupy při volbě nového odstínu vlasů i zasvětil do revolučních způsobů barvení a tónování vlasů.

„Nové technologie se nejlépe naučíte, když si je ihned prakticky vyzkoušíte společně se mnou v týmové práci," vyzval žáky v druhé části školení zkušený odborník. Pro praktické ukázky náhodně vybral několik modelek a žáci se s nadšením zapojili do práce. Mistr svého řemesla zkrátka nadchl sympatickým vystupováním a profesionalitou všechny přítomné. „Sympaťák, borec, nadšenec," tak okomentovali žáci svého školitele a už se moc těší na jeho příští návštěvu v ČR.

Maxeli Hodonín Maxeli Hodonín Maxeli Hodonín Maxeli Hodonín

Vytisknout stránku Vytisknout stránku16. 2. 2018, 12:03, zobrazeno 1015x, dnes 1x
0.0 0Hodnocení