Soutěž Birell Cup 2024 Brno

V rámci oboru Číšník probíhá každoročně množství žákovských soutěží, které obsahují velmi pestré a různorodé soutěžní kategorie. Jednou z takovýchto akcí je soutěž Birell Cup Brno, kterou tradičně pořádá brněnská škola Charbulova, a letos se uskutečnila dne 14. května.

S cílem co nejlépe předvést a zúročit své dovednosti získané během studia se soutěže Birell Cup zúčastnili také žáci naší školy. Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích, z nichž jedna byla dokonce „běžecká“. A právě v běhu s načepovaným pivem zvítězila naše žákyně Katka Janáčková z 2. KČA. Nespokojila se však pouze s jedním prvenstvím, ale dokázala zvítězit i v kategorii „Čepování piva“. Ve třetí kategorii se pak naše číšnice umístily v první půlce startovního pole, což je v tak velké konkurenci, jaká zde byla, také moc pěkný výsledek.

Za perfektní reprezentaci školy děkujeme žákyním Kateřině Janáčkové a Vendule Čechové. Jejich ambice, s nimiž se na soutěž jely, byly stoprocentně naplněny.

Birell Cup Birell Cup Birell Cup Birell Cup

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 6. 2024, 05:57, zobrazeno 305x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení