Stát se na jeden den mechanikem, elektrikářem nebo truhlářem? U nás žádný problém!

Také vás odjakživa láká vzít do rukou kousek dřeva a vyrobit z něj něco hezkého či užitečného? Nebo vás spíše zajímá, jak fungují elektrické rozvody, a rádi byste si vyzkoušeli základní elektrotechnická zapojení?

Případně do okruhu vašeho zájmu spadá vše, co se týká zpracování kovů, a chtěli byste se například naučit obsluhovat obráběcí stroje s CNC řízením? Pak projekt PolyGram, který se realizuje na naší škole v rámci podpory polytechnického vzdělávání, je šitý na míru právě pro vás.

Všichni zájemci o technicky zaměřená řemesla měli v letošním kalendářním roce již podruhé jedinečnou možnost vyzkoušet si své dovednosti a zručnost v praxi. Ve dnech 7. až 9. listopadu přivítali učitelé odborného výcviku na pracovištích školních dílen 153 žáků a 10 pedagogů ze 7 základních škol. Opravdový zájem o řemeslo potvrdili zvláště žáci, kteří naši školu navštívili již podruhé a vyzkoušeli si činnosti z dalších oborů. Jako mimořádně zručné a technicky nadané se tentokrát projevily také dívky.

Na Vaši návštěvu v rámci projektových dnů se v prostorách Integrované střední školy Hodonín těšíme opět v dubnu 2019.

Mgr. Edita Šullová, lektorka projektu

 

Polaygram 2018

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku10. 12. 2018, 14:23, zobrazeno 1619x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení