Stipendijní program pro strojaře z Lipovky

Lužická pobočka firmy Groz -Beckert Czech nabízí výhradně pro obory mechanik seřizovač a nástrojař na Integrované střední škole Hodonín stipendijní program, kterým výrazně upevňuje spolupráci se zmíněnou školou.

Dva žáci z každého ročníku získávají měsíční stipendium, placenou odbornou praxi, možnost letní brigády a další výhody včetně zaměstnání u společnosti po úspěšném ukončení studia.

Lukáš Dobšíček  a Tomáš Kunc jsou žáky prvního ročníku oboru mechanik seřizovač. Oba shodně tvrdí, že nevyužít takové nabídky by byla  chyba, které by mohli v budoucnu litovat.

„Strojírenský obor mechanik má v naší rodině tradici, otec i starší bratr ho na ISŠ absolvovali. Jako zaměstnaci  firmy Groz – Beckert Lužice jsou spokojeni jak s finančním ohodnocením, tak i pracovními podmínkami, a to je přece super, “ dodává Tomáš.

Na Hodonísku patří firma Groz - Beckert mezi významné zaměstnavatele, jejíž výrobní sortiment má budoucnost. Je proto logické, že iniciativně podporuje zájem žáků o studium maturitních a učebních strojírenských oborů, a tím přispívá k propagaci technického vzdělání mezi mládeží.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku13. 11. 2018, 13:08, zobrazeno 2160x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení