Veletrh fiktivních firem na ISŠ Hodonín

V úterý 4. 4. 2023 se na naší škole konal 1. ročník veletrhu fiktivních firem. Studenti nástavbového oboru Podnikání si měli v rámci předmětu Fiktivní firma možnost vyzkoušet prezentační i prodejní dovednosti.

Akce se zúčastnily všechny čtyři fiktivní firmy působící na naší škole: Vinařství Judák, s. r. o., KlimACE, s. r. o., Insectárna, s. r. o. a Klenotnictví AURA, s. r. o.

Studenti se na veletrh připravili velmi svědomitě - každá z firem si zhotovila své vizitky, jmenovky, akční letáky, produktové katalogy s vyobrazením produktů a cenovkami a spoustu dalších reklamních materiálů. Samotný veletrh probíhal v budově školy na Lipové aleji, přičemž každá firma měla připravený stánek se vzorky produktů.

Během dne se coby zákazníci veletrhu zúčastnili žáci a učitelé z celé školy. Kromě samotných prodejních činností průběžně probíhaly také prezentace produktů a firem a chybět nemohly ani soutěžní disciplíny. Soutěžilo se o nejlepší produktový katalog, nejlepší slogan a nejlepší stánek. Hlasovali všichni žáci i vyučující. Ve všech třech kategoriích se na 1. místě umístila firma Vinařství Judák, s. r. o.

Veletrh fiktivních firem Veletrh fiktivních firem Veletrh fiktivních firem Veletrh fiktivních firem Veletrh fiktivních firem Veletrh fiktivních firem Veletrh fiktivních firem

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 5. 2023, 16:15, zobrazeno 442x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení