Výuka od 26. dubna 2021

V souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 19. dubna 2021 bude od 26. dubna 2021 opět probíhat prezenční výuka žáků  v odborném výcviku všech tříd - dle platného rozvrhu v Edookitu, začínáme lichým týdnem.

Teoretické vyučování bude probíhat nadále distanční formou, jsou možné individuální/skupinové konzultace pro maximálně 6 žáků.

Osobní přítomnost žáka ve škole je možná za dvou podmínek, a to pouze tehdy, pokud:

  1. nemá příznaky onemocnění COVID-19,
  2. podstoupil vyšetření prostřednictvím neinvazivního preventivního antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 (schválený pro samotestování),
  3. platí na něj některá z výjimek pro testování.

Žákům, kteří mají pozitivní výsledek testování nebo se testování neúčastní, je nadále zakázána osobní přítomnost na vzdělávání. Škola má povinnost testovat žáky 2x týdně antigenními testy -  žáci budou testováni Ag testy Singclean.

Ve všech prostorách školy je povinností pro všechny osoby používat respirátory, žáci mají povinnost používat ochranu dýchacích cest po celou dobu výuky. Žákům je opět umožněno stravování ve školní jídelně Lipová alej i Jilemnického 2 - přihlaste si včas obědy!

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 4. 2021, 17:58, zobrazeno 345x, dnes 6x
0.0 0Hodnocení