Zaúčtuj To!

Zaúčtuj To! je soutěž v účetních dovednostech. Primárně je určena pro tříčlenné týmy žáků 3. ročníků obchodních akademií a středních škol s výukou účetnictví z celé České republiky.

Hlavní myšlenkou je propojit teorii s praxí, podpora spolupráce mezi jednotlivými členy týmu, učí je stanovit si prioritní úkoly a řešit problém jako komplexní celek.

Letos, konkrétně ve dnech 11. 6. – 12. 6. 2024, probíhal již třetí ročník a poprvé jsme se jako škola účastnili i my. Zastupoval nás tříčlenný tým tvořený žáky prvního ročníku nástavbového studia oboru Podnikání – Veronika, Ondra a Marek.

Celá soutěž byla rozdělena do dvou etap - základního kola a GRAND finále, do kterého jsme se bohužel neprobojovali. Nevýhodou bylo, že všechny týmy danou problematiku probíraly 3 roky, kdežto náš tým měl na zvládnutí jeden rok studia účetnictví. Proto si myslím, že se nemá  za co stydět, vydali ze sebe vše, co znali, a získali další zkušenosti. Jak se říká: „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!“ Takže „sláva vítězům, čest poraženým!“

Vytisknout stránku Vytisknout stránku28. 6. 2024, 10:21, zobrazeno 133x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení