Lipovka se otevírá veřejnosti

S námi má zručný odborník budoucnost jistou.

Vyberte si učební nebo maturitní obor a získejte kvalitní základ pro svou budoucnost. Poradíme a nasměrujeme vás k povolání, které vás bude bavit. Spolupracujeme také s firmami, které hledají nadějné absolventy. Doplnit vzdělání si u nás můžete v nástavbovém nebo zkráceném studiu. Nabízíme i různé kurzy, rekvalifikace a celoživotní vzdělávání dospělých.

Kdy?

  • 23. listopadu 2018 od 9.00 do 17.00 hodin  /pátek/
  • 24. listopadu 2018 od 8.00 do 12.00 hodin  /sobota/
  • 25. ledna 2019 od 9.00 do 17.00 hodin  /pátek/
  • 26. ledna 2019 od 8.00 do 12.00 hodin  /sobota/

Proč k nám?

Protože – jak říkají sami naši absolventi – kdo chce, ten práci v oboru najde hned po škole.

Pomůžeme na startu.

Máme vlastní školní jídelnu a provozujeme Domov mládeže, což znamená levné stravování a ubytování pro všechny, kteří to potřebují. Kromě toho například prváci dostanou pracovní oděv zdarma a povinné nářadí nebo učebnice nabízíme za výhodnou cenu.

Máme pořád otevřené dveře.

Můžeme si tak s každým popovídat o čemkoli. A domluvit jde skoro všechno. Podmínky vzdělávání upravíme tak, aby vám opravdu vyhovovaly.

Učení není nuda ve třídě.

Ať už u nás studujete učební nebo maturitní obor, nečekejte jen samé nudné hodiny prosezené v lavici. Vše si vyzkoušíte v reálném provozu – na skutečných zakázkách nebo přímo ve firmách. Pořádáme také nejrůznější exkurze.

Firmy regionu tě hledají.

Když se ptáme našich absolventů, co jim škola dala, všichni tvrdí, že to byl hlavně kvalitní základ. Pro budoucí povolání v oboru, finanční zajištění i pro praktický život. Proto máme také síť spolupracujících firem, kde si mohou naši studenti zajistit práci ještě během praxí.

Každý dostane šanci, stačí chtít.

Když studujete na naší škole, můžete být opravdu dobří v tom, co děláte. Stačí jen trochu chtít. A snahu umíme i ocenit. Pořádáme nejrůznější oborové soutěže, podporujeme zahraniční stáže a u některých oborů nabízíme prospěchová i firemní stipendia, ale i  finanční odměnu za dobře odvedenou práci na praxích.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku6. 11. 2018, 15:23, zobrazeno 445x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení